Proje Açıklaması

Bartın Sanal Tur

Bartın ilinin, ilçelerinin, koylarının, tarihi, kültürel ve doğal bölgelerinin havadan 360 derece panoramik fotoğraflarının bulunduğu, 3D VR gözlüklerle de izlenebilecek şekilde hazırlanan bartinsanaltur.com yayınlandı. Bir projenin %100 hazır olması onu yapanlar için hiçbir zaman mümkün değil. Çünkü sürekli yeni bir şeyler öğrenip projeye eklemek ister yapımcı.

Evet, uzun zamandır uğraştığımız ve bizim için henüz %100 hazır olmayan bu projeyi sizler için görün, kullanın, paylaşın diye yayınlıyoruz. Biz bu esnada geliştirmeye devam ediyor olacağız. Amasra.Net Bilişim İnternet Reklam Hizmetleri tarafından ayFly markası altında çekimleri ve montajı tamamlanan proje Ferhat Güngör ve Yaman Güngör imzası ile Bartın turizmine destek olması amacıyla Bartın Sanal Tur yayın hayatına başladı.

KODLAMA

HTML/CSS Web Design
Development

PROGRAM

Photoshop, KRPano, Autopano

KATEGORİ

Grafik Tasarım, 360 Derece Havadan Sanal Tur, Kodlama, Xml, 3D Uygulama

TELİF HAKKI

Ferhat Güngör

WEB SİTESİ

Başlayalım mı?

Teknolojiye paralel olarak hızla ilerleyen İnternet dünyası, bugün geniş kitleler tarafından kullanılan en önemli iletişim aracıdır. Kurumların ve firmaların ürünlerini pazarlayabilecekleri çok büyük ve aynı zamanda maliyeti çok düşük bir pazardır. Amasra.Net Bilişim İnternet Reklam Hizmetleri bu pazarda sizlere kurumsal çözüm önerileri sunarak “Çözüm Ortağınız” olmayı teklif ediyor.

Başlayalım